Wczytywanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • wydarzenie już minęło.

Ohayo, Manga! dla dorosłych – klub dyskusyjny

29 maja @ 17:00 18:00

Plakat zawierający treść z artykułu

Tym razem zastanowimy się, co się lepiej czyta – ekscytujące fantasy pełne magów, smoków i bitew, czy może romanse i problemy życia codziennego. A może jednak polecacie mroczniejsze tematy i mrożące krew w żyłach horrory?
To świetna okazja, by podzielić się swoimi opiniami, odkryć kolejne ciekawe tytuły albo spróbować całkiem nowego gatunku!

29 maja (piątek)
17:00–18:00
Poczytalnia, I piętro

Wstęp wolny – przyjdź, posłuchaj, podyskutuj!